» צפייה בסטטוס - 628
628

חג פורים חג פורים חג גדול לאיטלקים רונלדיניו בועט לשער וחיבורים השופט שורק בקול ווואלה חביבי איזה גול !

נוסף ע"י: אביאל

 

 

משפטים לפייסבוק
פייסבוק הוא תופעה מיוחדת המתרחשת בשנים האחרונות. לא היה עדיין משהו כזה בעולם האינטרנט שכבש את ליבם של כל כך הרבה גולשים בכל העולם. לא רק הגולשים האינדיבידואליים נכבשו ע"י פייסבוק אלה כל עסק וכל מי שמחשיב את עצמו כרציני ומכבד את עצמו פתח עמוד בפייסבוק. הדוגמה הכי פשוטה על הצלחת הפייסבוק היא שכל פרסומת או כל תוכנית טלוויזיה או רדיו מצרף על יד כל הפרטים הרלוואנטיים גם קישור "לייק" לפייסבוק שלו.
אחרי שהקימו את העמוד הפרטי כולם מחפשים שני דברים עיקרים: סטטוסים לפייסבוק וחברים חדשים כי אחרת אין שום טעם להחזיק פייסבוק. העניין של משפטים לפייסבוק הפך להיות ממש אובססיה עבור חלק נכבד שלך גולשים כי צריך במיוחד משפטים לפייסבוק כמה שיותר מקוריים ומגניבים. מבוגרים או ילדים, כולם  ביחד מחפשים משפטים לפייסבוק ולא רק, אלא גם  סמיילים לפייסבוק, בדיחות לפייסבוק, אפליקציות, תמונות, משחקים ועוד דברים נוספים לפאר את הקיר שלהם.
לייק סטטוס הינו אתר המרכז משפטים לפייסבוק בחינם ובוא ניתן ללמוד יותר על פייסבוק גם ללא עזרה של מורה פרטי. באתר תמצאו משפטים לפייסבוק מקוריים וגם סטטוסים לפייסבוק מיוחדים שאין למצוא באתרים אחרים בתחום זה (אלה אם אחרים העתיקו מאתר זה). חלק של סטטוסים הם פרי המחשבות של צוות האתר, חלק תורגמו משפות שונות ולא במיוחד מאנגלית וחלק גדול של משפטים פורסמו ע"י הגולשים. אז אפשר להתחיל לשוטט במאות עמודי האתר ולמצוא משפטי אהבה שמתאימים לכל הגילאים, לחברה או לחבר שלך, משפטים מצחיקים כי הצחוק הוא בריא ומי שאין לא הומור לא יכול לצחוק גם אם מספרים לא בדיחות הכי טובות, משפטים יפים שכולם יתרשמו מהם, אם רצית להראות מיוחד אפשר לבחור משפטי חוכמה או משפטים לחיים. אין ספק שאם תבין את הפירוש של סטטוסים אלה תחשוב גם על עצמך איך לשנות דברים בחיים או התנהגות האישית שלך כי אומרים על פייסבוק שיש לו בין היתר גם ערך חינוכי מאוד חשוב.